Klusklassen en sterke rekenaars gezocht
Verschillende afstudeerders bij het Wetenschapsknooppunt TU Delft horen graag jouw input over repareren, duurzaamheid en ontwerpend rekenen. Help jij ze met jouw expertise?
Gezocht: klusklas
Hebben jullie op school een klusklas of doen jullie veel aan maakonderwijs? Dan kom ik graag in contact!
Ik ben Pauline Timmers en studeer af bij het Wetenschapsknooppunt aan de TU Delft voor de masters Integrated Product Design (Industrieel Ontwerpen) en Communication Design for Innovation (wetenschapscommunicatie). Voor mijn afstuderen ontwikkel ik een onderwijsactiviteit voor groep 5 waarin kinderen leren repareren en gemotiveerd worden om dit ook thuis, samen met hun ouders, te doen. Zo kunnen producten langer meegaan, wordt er minder weggegooid en dragen we samen bij aan een duurzamere wereld!
Om beter te begrijpen wat kinderen zo leuk vinden aan maken en repareren, zoek ik een klusklas in de bovenbouw van het po, waar ik kan meekijken hoe maakonderwijs wordt gegeven, of wellicht komt repareren zelfs al aan bod! Willen jullie me helpen?
- Hebben jullie een klusklas of doen jullie veel met maakonderwijs? Stuur me dan een mailtje via p.timmers@student.tudelft.nl.
Heb je andere tips of wil je meer weten over mijn onderzoek? Ook dan hoor ik graag van je.
Alvast heel erg bedankt!
Gezocht: Sterke rekenaars
Beste schoolleiders, leerkrachten,
Ik ben Roosje Lugthart, student Integrated Product Design (Industrieel ontwerpen) aan de TU Delft en ben momenteel aan het afstuderen voor het Wetenschapsknooppunt. Ik ben bezig met het ontwikkelen van een product/tool die gebruikt kan worden in de rekenlessen van groep 5 en 6 om het ruimtelijk inzicht van kinderen te verbeteren op een speelse/leuke manier.
Ik focus mij op de (potentieel) sterke rekenaars van de klas en vroeg me af of er groepen sterke rekenaars zijn met wie ik binnenkort (vanaf eind maart/begin april) een ontworpen idee/prototype kan testen.
Mocht je op school (liefst omgeving Delft) in deze leeftijdscategorie een groep sterke rekenaars hebben met wie ik zo’n test zou kunnen uitvoeren, zou mij dat enorm helpen met mijn afstudeeropdracht en hoor ik graag van je!
Bij interesse, vragen of tips kun je contact opnemen met mij via: r.l.lugthart@student.tudelft.nl.
Alvast enorm bedankt!