Nieuwe werkvormen OOL beschikbaar
Coaches van de World Robotics Olympiad gebruiken nieuwe Your Turn werkvormen in de innovatieprojecten van hun leerlingen. Ook jij kan deze werkvormen eenvoudig toevoegen aan je lessen.
Zaterdag 13 juni vond de WRO finale regio West plaats in op de campus in Delft. Eerder hadden er ook al finales plaatsgevonden in Stadskanaal en Eindhoven. In regio West heeft Wetenschapsknooppunt TU Delft materiaal gedeeld met de coaches van de Future Innovators teams, waarbij de leerlingen aan de slag gaan met een onderzoekend en ontwerpend innovatieproject. Als eindresultaat presenteerde de leerlingen hun robots aan een tiental juryleden. De winnende teams zijn uitgenodigd deel te nemen aan de internationale finale in San Juan, Puerto Rico. Het thema van dit jaar is ‘Robots meet culture’.
De gedeelde materialen zijn nieuw-ontwikkelde werkvormen die in een verscheidenheid aan projecten en onderwerpen ingezet kunnen worden. Door werkvormen samen te voegen en toe te spitsen op je onderwerp is het steeds makkelijker onderzoekend of ontwerpend te leren met leerlingen. De (nieuwe en oude) werkvormen zijn hier te vinden op WikiWijs.

